Вартість збірної екскурсії 11.06.22 - 490 грн/дорослий, 450 грн/дитина + вхідні квитки
Вартість індивідуальної екскурсії - 2800 грн. У групі від 1 до 3 туристів.
10:00 - виїзд з Івано-Франківська. Переїзд до Галича.
Відвідання Музею народної архітектури та побуту Прикарпаття. На території розміщені чотири "мікросела", які представляють етнографічні райони Прикарпаття: Покуття, Гуцульщина, Бойківщина, Опілля. Предмети побуту, знаряддя праці, звичаї та історії заснування. Музей просто неба в селі Крилос, входить до складу Національного заповідника "Давній Галич" та розташований на території давнього городища, на першій лінії оборонних валів.( вх.кв – 20 грн/дор, 15 грн/дит. ).
Але Галич це не тільки історія, а неймовірна екосистема з якою можна познайомитись в унікальному Музеї Природи та центрі реабілітації диких тварин. Степові птахи, метелики, вовки, лисиці, олені, муфлони, павичі ( вх.кв – 30 грн/дор, 15 грн/дит.).
Переїзд до м. Рогатин - батьківщини Роксолани. Зупинимось біля пам'ятника відомій українці після чого підемо оглядати храм, в якому колись, за легендами, правив її батько - церкву Св. Духа в м. Рогатин, що входить у світову спадщину UNESCO. Є унікальною пам'яткою сакрального будівництва XVI ст. У своєму зовнішньому вигляді вона зберегла унікальні для християнського світу архітектурні особливості церков Рогатинського Опілля. З 6 серпня 1983 р. у стінах церкви діє музей дерев'яної архітектури і живопису XVI — XIX ст.
Переїзд до церкви Св. Миколая, історія якої пов'язана із чудотворною іконою, яка з мистецької точки зору була простою копією, намальованою на папері. У 1860 році у будинку місцевих мешканців Кугнатів ця іконка само відновилася. Двічі ікона залишалася неушкодженою, коли храми нищили, її мали з собою паломники на чолі з владикою Андреєм Шептицьким під час відвідин Ізраїлю у 1906 році. Далі неодмінно варто прогулялися селом до 100-річної каплиці, яка була встановлена на місці хати, де обновилася ікона. Переконані, розповіді місцевого священника точно вкарбуються у вашу пам'ять (вх.кв).
Їдемо оглядати панораму села Чесники – села, яке назване на честь того, що начебто тут жили дуже чесні люди. Місцеві краєвиди точно не залишать вас байдужими!
А далі мандруємо до церкви св. Михаїла – однієї з найдавніших на Івано-Франківщині – XIV століття. Цей храм охоронного типу є пам'яткою архітектури національного значення. У літературі зустрічаємо три різні назви цієї церкви – св. Михаїла, св. Миколая, Вознесіння Христового.
А на завершення їдемо до дегустаційного залу опільських олій. Власники відновили стару хату і відкрили міні-бізнес – крафтові олії. А ще тут можна скуштувати домашнього хлібу, опільського морозива й крафтового чесниківського сиру, що готують у місцевій сироварні за швейцарською технологією. А крім того, спробуємо локальний джин та віскі. А ще спробуємо смачнезну стрву з яськами і морелями. А дітки зможуть побавитись з кошенятами і цуценятами. Ця частина екскурсії вразить найвибагливішого гурмана, оце уже точно гарантуємо (вх.кв).
Після теплих розмов і смачних наїдків ввечері повертаємось до Івано-Франківська.