Lords of the Sound. Grand Christmas

24 Грудня
19:00

Івано-Франківський національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка

м. Івано-Франківск, вул. Незалежності, 42

«Lords of the Sound» в Івано-Франківську!

24 грудня 2019 року на всіх чекає дійсно особливе Різдво. Адже саме у цей день в Івано-Франківському драматичному театрі відбудеться концерт симфонічного оркестру «Lords of the Sound» з програмою GRAND CHRISTMAS! На вас чекає справді урочиста подія у дусі європейських традиційних концертів, які відбуваються на Різдво. Це й не дивно, звучання саме симфонічних інструментів може створити та підсилити ту неповторну атмосферу свята, коли мир і спокій приходить в серце кожного, а на землю спускається божа ласка і благодать. У цю мить чудові мелодії Різдва звучать особливо проникливо. А доповнять наше музичне свято учасники талант-шоу та зіркові гості, імена яких поки не оголошуються.

Концерт GRAND CHRISTMAS

Європейські традиції та українська культура з’єднаються цього вечора в одному особливому моменті та в музичних експериментах, які підготували для нас музиканти та виконавці. Адже Різдво — це особливе свято, яке завжди сповнене очікувань та теплих несподіванок.

Отже найпозитивніший оркестр України під керівництвом Віталія Саражинського готовий влаштувати для всіх містян та гостей Івано-Франківська справжнє Різдвяне музичне свято і запрошує до драмтеатру кожного, кому не байдужа симфонічна музика.

Щоб потрапити на концерт оркестру «Lords of the Sound» з програмою GRAND CHRISTMAS, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ціна квитків від 220 до 550 гривень. Ще більше концертів шукайте в афіші на нашому сайті.

В концерті беруть участь:

  • Солісти: Ярослав Радіоненко, Маргарита Мелешко, Ігор Петров
  • Диригент: Віталій Саражинський.
  • Продюсер: Андрій Новаторов.

Інші події