Один день у гуцулів: Шешорські водоспади - Маєток Св. Миколая - г. Острий - Косів - Еко-ферма

12 Червня

Вартість збірної екскурсії 12.06.22 - 490 грн/дорослий, 450 грн/дитина + вхідні квитки

Вартість індивідуальної екскурсії - 1590 грн/особа при групі 3 осіб

Виїзд з Івано-Франківська о 8:30

Переїзд до Косова, який здавна називають столицею народного мистецтва Гуцульщини. Саме тут зосереджувалися і розвивалися основні галузі народних ремесел: різьблення, гончарство, художнє ткацтво і вишивка, художня обробка металу та шкіри. Вільний час на сувенірному ринку.

Переїзд до садиби Святого Миколая. На території Маєтку Миколая можна відвідати   кімнату-музей новорічної іграшки, робочий кабінет та світлицю Миколая, де він зі своїми помічниками працює цілий рік, приймає листи та готує подарунки. Тут зможете придбати сувеніри від Св.Миколая. (вх.кв.)

Переїзд до сріблястих водоспадів (Шешорські водоспади).  В межах села річка Пістинька перетинає потужну скельну товщу, утворюючи каскад водоспадів. Серед Шешорських водоспадів найгучнішими є Великий Гук та Малий Гук. Нижче Гуків на річці утворилося плесо, яке місцеві мешканці називають «Синіплясо». В морозну пору потоки води обмерзають крижаними «наростами» чудернацьких форм і стають ще красивішими.

По дорозі зупинка в с. Город, підйом на г. Остра, звідки відкриваються неймовірні краєвиди на м. Косів і навколишні гори 584 м звідки відкривається неймовірний краєвид на м. Косів.

Переїзд в Яворів - унікальне гуцульське село з давніми славними мистецькими традиціями, де живуть кращі  народні  майстри з ліжникарства, різьби по дереву, вишивки. Сьогодні ми відвідаємо екоферму, де ви побачите весь процес приготування козячого сиру, зможете побачити і пообійматись з козочками та матимете можливість придбати сири (вх.кв).

Повернення до Івано-Франківська.      

Замовляйте екскурсію в  Туристичній фірмі «Надія» +38 050 434 09 58tour@nadia.if.ua

Інші події