Вітаємо представників туристичних об’єктів Івано-Франківська з перемогою у конкурсі «#SafeTravels Contest»


Вітаємо представників туристичних об’єктів Івано-Франківська з перемогою у конкурсі «#SafeTravels Contest»
Всеукраїнський конкурс «#SafeTravels Contest» проводиться Національною туристичною організацією на засадах партнерства з метою сприяння реалізації Глобальної ініціативи WTTC «SafeTravels» і зменшення негативних наслідків поширення пандемії COVID-19 на сферу туризму та гостинності України.
????Загалом за підсумками конкурсу перемогу здобули 9 туристичних об’єкти області. Серед них від міста Івано-Франківська в номінації «Готелі і місця розміщення» переможцями стали: ТОВ "Фірма "Надія", в номінації «Туроператори і туристичні агенції»: ТОВ "Туристична компанія "Апельсин", ПП "Агентство Ділових Подорожей", Туроператор КЕЙ та в номінації «Торгівельні заклади»: Крамниця крафтових та фермерських товарів Мулярових.
Використання бізнесом спеціально розробленого знаку «SafeTravels» дозволяє туристам впізнавати локації, атракції та компанії по усьому світу, як такі, що прийняли і виконують глобальні стандартизовані протоколи охорони здоров’я та гігієни задля того, щоб туристи подорожували безпечно.
????Вітаємо та бажаємо в 2021 році нових звершень, змін на краще, втілення цілей і задумів, натхнення і добробуту. Вам вдалося зробити безпеку ще однією своєю перевагою.
Детальніше за посиланням: http://www.ntoukraine.org/safetravelscontest_ua.html?fbclid=IwAR3go8HRgjUqKTc6Jx4KnsjxIN8Hqm30jD-szDRyP2ChV8KK5FaXzXqwAVQ

Інші новини