Фестивальний серпень в Івано-Франківську!


Фестивальний серпень в Івано-Франківську!
У серпні в Івано-Франківську та околицях відбудеться чотири фестивалі

- 30 липня – 1 серпня: фестиваль-ярмарок «Меди Прикарпаття» (м. Івано-Франківськ)
- 14 серпня: перший сімейний ягідний фестиваль «ZAHID BERRY FEST» (с. Чукалівка)
- 21–22 серпня: музичний фестиваль «UnderHill» (с. Підгір’я)

- 22–23 серпня: «ЛРЗ-фест» (м. Івано-Франківськ)

«Меди Прикарпаття»

Щодня у програмі: ярмарок меду та продуктів бджільництва; майстер-класи та конкурси; семінари та лекції видатних пасічників.

Хедлайнери фестивалю стануть 30 липня 14:00 год – Вокальний колектив “Будьмо”, кавер-гурт “MALEX BAND”, а 31 липня 12:00 год – Заслужена артистка України Олеся Пасічняк та переможець “Глосу країни 2021” Сергій Лазановський.

Також у програмі виступи вихованців: творчої вокальної майстерні Вікторії Ватащук, продюсерського Центру “Star team”, танцювальної школи Влада Ями.

«ZAHID BERRY FEST»

Це перший в Україні ягідний фестиваль. Він пройде 13-14 серпня на базі фермерського господарства “Беррі Прикарпаття” в селі Чукалівка Івано-Франківської громади. На свято приїдуть зі своєю продукцією десятки українських підприємств, які займаються ягідництвом. Гостей фесту чекає також концерт і велетенський 20-метровий ягідний торт.

«UnderHill»

UNDERHILL EUROPEAN MUSIC FESTIVAL – музичний фестиваль, що проходить у Івано-Франківській області, с. Підгір‘я. Місце, де танцюють вдень і вночі! 

У 2021 році на тебе чекатимуть: MONATIK, DOROFEEVA, NK, гурт ВВ, Бумбокс, NETSKY, Tube&Berger, Ferry Corsten, ТНМК, Kalush, Tvorchi, Jerry Heil, Alina Pash, DJ Lutique та ще багато інших зірок.  

А також — найвідоміше авіашоу світу – The Flying Bulls! ​А ще на фестивалі будуть бари й фудкорти на всі смаки, атракціони, майстер-класи, конкурси від партнерів та активності для всієї родини.  

«ЛРЗ-фест»

В Івано-Франківську на території локомотивного заводу готують фестиваль до Дня Незалежності. На фестивалі виступлять "Гайдамаки", "Калуш", “Кому Вниз” та інші популярні виконавці.

Окрім цього, у програмі представлять театральні виступи, виставки, кінотеатр, екологічну локацію та ще багато цікавого! 

Приїжайте до Франківська щзоб відвідати ваш омріяний фестиваль!

Інші новини