Дні Європейської спадщини в Івано-Франківську


 Дні Європейської спадщини в Івано-Франківську
В Івано-Франківську заходи до Днів європейської спадщини заплановані на період із 13-19 вересня 2021 року

???? Дні Європейської спадщини - найвідоміша культурна подія в Європі зі здатністю охоплювати та об’єднувати мільйони людей. Річний процес, під керівництвом Ради Європи та у співпраці з Європейським Союзом у рамках Спільної програми, спирається на фундаментальну роль, яку відіграють національні координатори, місцеві організатори та волонтери, і завершується святкуванням Днів Європейської спадщини у країнах-учасницях в період з серпня по жовтень.

✔️ Тематикою заходу 2021 року є інклюзія.
«Спадщина: інклюзія!» закликає нас підкреслювати та відзначати наше регіональне та національне різноманіття, запрошуючи всіх долучатися та ділитися різноманітністю спадщини шляхом навчання.
✔️ Історична політкультурність Івано-Франківська, одночасне співіснування різних націй, віросповідань, мов та історій, які жили поруч не заперечуючи, а й збагачуючи один одного, гармонійним чином поєднується з тим фактом, що в сучасному Івано-Франківську шанобливо ставляться до своїх традицій, звичаїв та історичного минулого.
❕ Тож запрошуємо реєструватися на заходи за QR-кодом, розміщеним на афіші, або за посиланням: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSeQxBm0IJfGXW.../viewform

Інші новини