Тиждень європейської спадщини в Івано-Франківську


Тиждень європейської спадщини в Івано-Франківську
Дні європейської спадщини проходять кожного вересня по всій Європі. Така традиція була офіційно започаткована Радою Європи у 1991 році, метою якої є привернути увагу до культурної спадщини та її ролі у розвитку сучасного суспільства.

В Івано-Франківську заходи відбувалися щодня протягом тижня з 13 по 19 вересня. Під час Днів європейської спадщини безкоштовні екскурсії провели у Музеї мистецтв Прикарпаття, Краєзнавчому музеї та Літературному музеї Прикарпаття.

16 вересня в Центрі освітніх інновацій відбувся майстер-клас з ораторського мистецтва, який провела Христина Стефінів – тренер з публічних виступів, журналістка та радіоведуча. Учасники тренінгу дізналися, як побороти страх перед публікою, про те, як захопити і втримати увагу аудиторії, а також про основи ораторського виступу.

17 вересня для всіх бажаючих було проведено архітектурний фотоквест містом. Команди гри отримали фотокартки із зображеннями деталей історичних будівель Івано-Франківська, завданням учасників було віднайти ці споруди та зробити з ними фотографії. Переможці квесту отримали призи на згадку про свою участь.

18 вересня екскурсовод Петро Гаврилишин провів екскурсію містом, на якій розповів про історичну велич і славу старовинних будинків Івано-Франківська.

Проте у зв'язку з різким похолоданням і прохолодною дощовою погодою заходи, заплановані на 19 вересня, було перенесено на жовтень. Тож стежте за нашими анонсами.

Інші новини