Турфірма "Надія" запрошує вас на екскурсію "Манявський скит - релігійна святиня"


Турфірма "Надія" запрошує вас на екскурсію "Манявський скит - релігійна святиня"
Вона відбудеться 8 травня. Екскурсовод Тетяна Воскобойнікова

Православний монастир Скит Манявський названий в історії другим Афоном є твердинею православ'я. Розташований за 40 км. від Івано-Франківська.
На території зведений Хресто-Воздвиженський храм, є чудотворні ікони, діє трапезна для ченців і відвідувачів.
Ця стародавня святиня розташована між гірськими скелями Карпат у цілющого джерела, річки Манявка в унікальному мікрокліматі.
Історія Манявського скиту приховує багато нерозгаданих досі таємниць. Найбільшою загадкою залишаються цілющі властивості води, яка збирається всередині печери, що утворилася у Блаженному камені.
На думку вчених, саме у скиті Манявському поховано гетьмана Івана Виговського, оскільки він особисто просив про це за життя, і навіть вбивця Маковський погодився «відправити тіло в маєток в Руду» і як «русина по-русинськи поховати».
У 30-х роках були спроби розшукати могилу гетьмана, але останків не виявлено. Як оригінальний експонат у скиті залишилась надгробна плита, під якою були поховані перші два ігумени: Йов і ​​Феодосій. Крім того, в музеї зберігаються 6 древніх ікон і 5 копій з Богородчанського іконостасу, хоругви, ризи, декілька хрестів, зразків рельєфної різьби та виробів з металу культового призначення.

Манявський водоспад (спец. транспорт по руслу річки ) - цілих 18 метрів неймовірної краси! Сам водоспад знаходиться в мальовничому гроті, що просто створений для романтичних і, можливо, трохи містичних фотосесій.

 

Більше інформації шукайте на офіційному сайті турфірми за посиланням - https://nadiyatour.com/tour/maniava

Інші новини