Вело-челендж для тебе!


Вело-челендж для тебе!
У нас чудова новина!
Franko Bicycle Club та SRCC - Stanislaviv Road Cycling Communityoa разом з Департамент молодіжної політики та спорту, Департамент інвестиційної політики, проєктів, міжнародних звязків, туризму та промоції міста Івано-Франківська оголошує новий челендж, який дозволить побачити Івано-Франківськ, якого у шумі буднів ми не помічаємо. Окрім того можна виграти призи від вашої улюбленої Veterano Pizza Івано-Франківськ
Умови дуже прості: велосипедист за 7 днів має відвідати 7 запропонованих нами локацій та зробити відповідно 7 фото, щонайменше по одному фото на кожній з них. Виконати всі ці умови можна як за один день, так і впродовж тривалості усього челенджу.
Вперше челенд в такому форматі ми організовували минулого року. Цього ж року ми трохи змінили правила: на прохання учасників збільшили кількість днів для участі до 11.
 
До участі у конкурсі допускаються учасники, які напишуть допис, в якому буде по 7 фото від одного учасника наступного формату:
- селфі учасника челенджу з велосипедом на фоні визначеної локації;
- або фото велосипедиста з велосипедом на визначеній локації (якщо учасник челенджу мандрує не сам і його можуть сфотографувати);
- а можуть бути навіть просто фото велосипеда на локації (якщо учаснику, наприклад, важко зробити селфі і він мандрує сам).
Для участі у челенджі ці фото потрібно опублікувати у себе на сторінці у соцмережі Facebook одним дописом з хештегом #Вело_фото_ІФ_2021 та відмітити (затегати) у цьому дописі:
 
Будемо вдячні за кілька речень (або хоча б кілька слів) у дописі з відгуком про челендж. Чекатимемо і читатимемо з нетерпінням.
15 липня ми проведемо рандомний розіграш трьох сертефікатів (на суму 500 грн., 300 грн., 200 грн.) від наших друзів veterano pizza та три комплекти подарунків від департаменту молодіжної політики та спорту, Департамент інвестиційної політики, проєктів, міжнародних звязків, туризму та промоції міста Івано-Франківська
А зараз основне! Ми пропонуємо відвідати такі локації:
1. Озеро на вул.Товарній;
2. Музей визвольної боротьби по вул. Тарнавського 22;
3. Деревяна церква у селі Вовчинцях;
4. Провулок фортечний біля Бастіону;
5. Стадіон “Пожежник” по вул. Шевченка 78, с. Вовчинець;
6. Сонячний годиник на Міському озері;
7. Металева фігура козака в парку Первоцвіт.
Челендж розпочинається 1 липня 2021 року та триватиме до 11 липня включно. Просимо оприлюднювати дописи до 13 липня включно.
Окреме прохання при виконанні умов дотримуватися правил ПДР та карантинних обмежень.
 
Бажаємо всім успіху!

Інші новини