News

САКРАЛЬНЕ СУЧАСНЕ. Херсон у Франківську.
САКРАЛЬНЕ СУЧАСНЕ. Херсон у Франківську.
2023-11-07
10/11 – напередодні Дня звільнення Херсона — фотороботи, фільм, храм, кава, розмови, світло — Херсон проявиться у Франківську. Ярема Стецик: Війна є на вістрі емоцій і стосунків між нами, між Богом і людьми, мистецьке найчутливіше теж тут. Сучасна форма служіння, стосунків і щоденної перемоги. Новітня церква Херсон-Франківськ. АртПоле. Серія фотографій і відеорозповідей про окупацію і після. Антонівська церква з Херсону прибуває у ратушу Франківська. Оля Михайлюк: Протягом півроку кілька разів їздили в Херсон. Одного разу влітку потрапили в гуманітарний штаб в Кіндійці — це передмістя Херсона, кілометр до Антонівського мосту. Записала там інтерв’ю. І світло як на картинах Караваджо. Частина цього матеріалу була показана влітку в Асортиментній кімнаті . Перед останньою поїздкою в Херсон дізналися, що під час служби церкву обстріляли. Штаб довелося тимчасово закрити. Але ми на зв’язку з нашими херсонцями. Є новий матеріал і бажання бути разом.
У суботу, 11 листопада, запрошуємо на відкриття фудмаркету Foodoteka.
У суботу, 11 листопада, запрошуємо на відкриття фудмаркету Foodoteka.
2023-11-07
Це дворівневий простір, створений командою інноваційного центру Промприлад, який поєднує в собі кулінарію, гастрономію, навчальний центр та інноваційний hub для кулінарних ентузіастів, об’єднаних любов’ю до своєї країни та гастро-культури. Фудмаркет об’єднав 15 талановитих рестораторів з Києва, Харкова, Миколаєва, Бердянська, Львова та Івано-Франківська. Тут працюють кав’ярня, пекарня, бургерна, чебуречна, піцерія, раменна, локшинна, м’ясна точка, хот-доги, бар, ізраїльська та японська кухні. Людині, яка сюди приходить не потрібно йти на компроміс — кожен зможе обрати собі страви до смаку та настрою???? ????Коли? 11 листопада з 10:00-23:00 ????Де? Інноваційний центр Промприлад (вул. Української Перемоги 23) У програмі: ▪18.00 - вітальні слова зі святковим тортом та келихом просеко. ▪19.00 - Jazz від Opera Avangard. ▪20.30 - Dj Oles. До зустрічі у суботу????
Нова економіка Івано-Франківська
Нова економіка Івано-Франківська
2023-10-24
Стале будівництво є одним із фокусів проєкту Нова економіка Івано-Франківська. В рамках Європейські дні досліджень та інновацій - дводенний форум запрошуємо всіх, кому цікава тема будівництва на окрему подію. 26 жовтня наші партенери по проєкту MetaLab запросили українське представництво компанії Neo-Eco (Франція) поділитись досвідом застосування практик сталого будівництва на події Сталі практики у будівництві та відбудові міст: кейс компанії Neo-Eco (Франція). Конкретно будемо говорити про застосування принципів кругової економіки у відбудові українських міст, що постраждали від війни. Компанія вже завершила процес демонтажу зруйнованих після війни житлових будинків Гостомеля, які були успішно перероблені в нові будівельні матеріали. Зараз працюють над новими проєктами в Миколаївській області, які націлені на розвиток цивільної інфраструктури.
19 жовтня приходьте на  Ламповий вечір
19 жовтня приходьте на Ламповий вечір
2023-10-18
На календарі вже середина жовтня. На вулиці останні сонячні дні змінюються прохолодними та дощовими. Настала пора, коли застуда та меланхолія починають захоплювати все більше людей. Залишається тільки грітися теплими напоями, обіймами, затишними зустрічами та творчістю. Саме тому ми вриваємось до вас із новим Ламповим вечором! Чекаємо всіх, хто хоче поділитися своєю творчістю та познайомитися з іншою. До нас уже їдуть гості з інших міст, тож ви точно матимете змогу відкрити для себе кілька нових імен) З нас затишна атмосфера, можливість виступити, цікаві автори, класна акустична музика і професійні фото. А з вас донат для військових, присутність та бажання виступити/почути вірші, прозу та пісні) Коли: 19 жовтня о 18:00 Де: "МІЖ ІНШИМ : ПРОСТІР", вул. Довга, 20 б. Вартість: донат від 100 грн Зібрані кошти традиційно віддамо ЗСУ, щоб мати змогу проводити такі вечори й надалі. Заповнюйте форму за посиланням, к-сть місць для виступів обмежена: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSecLUFBL1l.../viewform