Відтепер можна піднятися на Ратушу з гідом безкоштовно!


Відтепер можна піднятися на Ратушу з гідом безкоштовно!
Туристичний інформаційний центр Івано-Франківська започаткував екскурсії на оглядовому майданчику Ратуші з гідом.

Такою можливістю можна буде скористатися двічі на тиждень. Щосереди та щонеділі о 14 годині.

«Ратуша — це серце нашого міста. А оглядовий майданчик — локація, де з однієї точки видно дуже багато цікавих туристичних об’єктів.

І часто буває так, що на касі люди питають чи на верху щось покажуть і розкажуть. Тож туристичний інформаційний центр вирішив запровадити таку новинку, що кожного тижня у середу та неділю о 14:00 годині буде підйом на оглядовий майданчик з гідом.

Люди часто питають, і ми дійсно подумали, що чого б і ні? Адже у нас є двоє екскурсоводів, які все розкажуть та покажуть», — ділиться екскурсоводка, працівниця туристичного інформаційного центру Івано-Франківська Тетяна Воскобойнікова.

А щоб глянути на Івано-Франківськ з Ратуші під супроводом гіда, можна за обов'язковою попередньою реєстрацією. Загалом група складатиметься до 12 людей.

«Можна зареєструватися за телефонами Туристичного інформаційного центру. Також можна прийти в офіс на Галицькій, 4а і записатися.

А можна прийти в середу або неділю перед екскурсією і без запису піднятися, якщо будуть місця.

Мінімальна ціна квитка для дітей — 20 гривень, для дорослих — 40.

Ми підніматимемося навіть при мінімальній кількості бажаючих, якщо це і буде 1 особа. Гід розповідатиме про Ратушу, про попередні Ратуші, привида Ратуші та зверху побачать красоти міста», — каже екскурсоводка.

More news

Станьте частиною події, що творить історію. У лютому 2026 року Франківський національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка відзначатиме 115-річчя українського професійного театру в Івано-Франківську. ???? 10–15 лютого 2026 ???? Театральний шо
2025-12-22
Чому це важливо? У 2024–2025 роках театр розпочав повернення правдивої історії. Архівні дослідження підтвердили: відлік українського професійного театру в нашому місті починається не з нав’язаного радянською окупаційною владою 1939 року, а значно раніше. 12 лютого 1911 року «Український народний театр ім. І. Тобілевича» відкрив професійний театр прем’єрою вистави «Наталка Полтавка». Повернення цієї дати – це акт історичної справедливості та частина сучасного українського антиколоніального спротиву. ✨ Що таке шоукейс? Це концентрований показ найсильніших вистав за короткий час – простір зустрічі театру, глядачів і професійної спільноти. ???? Упродовж шести днів ми покажемо 14 вистав, що представляють українську та світову класику, сучасну драматургію, різні театральні мови й режисерські почерки. Від Котляревського, Лесі Українки, Марії Матіос та Ірен Роздобудько – до Шекспіра, Кафки та Чапека. ???? У програмі – постановки режисерів Франківського драмтеатру та запрошених українських і міжнародних митців. Цей ювілей – не лише про театр. Це про Україну, яка пам’ятає, знає й говорить своїм голосом. ???? Обирайте вистави та купуйте квитки, аби побачити більше, ніж театр ???? https://bit.ly/FrankivskDramaShowcase