Нова економіка Івано-Франківська


Нова економіка Івано-Франківська
Стале будівництво є одним із фокусів проєкту Нова економіка Івано-Франківська. В рамках Європейські дні досліджень та інновацій - дводенний форум запрошуємо всіх, кому цікава тема будівництва на окрему подію. 26 жовтня наші партенери по проєкту MetaLab запросили українське представництво компанії Neo-Eco (Франція) поділитись досвідом застосування практик сталого будівництва на події Сталі практики у будівництві та відбудові міст: кейс компанії Neo-Eco (Франція). Конкретно будемо говорити про застосування принципів кругової економіки у відбудові українських міст, що постраждали від війни. Компанія вже завершила процес демонтажу зруйнованих після війни житлових будинків Гостомеля, які були успішно перероблені в нові будівельні матеріали. Зараз працюють над новими проєктами в Миколаївській області, які націлені на розвиток цивільної інфраструктури.

Спікери події: Кирило Чернишук, Лідія Шимон, (Neo-Eco Україна).

????Коли: 26 жовтня (четвер), 18.00-19.30
????Локація: Promprylad, офіс METALAB
????Реєстрація на подію: https://bit.ly/48XNB7s
Участь у події безкоштовна, обов'язкова попередня реєстрація.

Подія відбувається у межах Європейських днів досліджень та інновацій. Європейські дні досліджень та інновацій в Івано-Франківську відбудуться в рамках проєкту «Нова економіка Івано-Франківська (NEF) – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську», який фінансується Європейським Союзом в межах програми «Мери за економічне зростання».

More news

Станьте частиною події, що творить історію. У лютому 2026 року Франківський національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка відзначатиме 115-річчя українського професійного театру в Івано-Франківську. ???? 10–15 лютого 2026 ???? Театральний шо
2025-12-22
Чому це важливо? У 2024–2025 роках театр розпочав повернення правдивої історії. Архівні дослідження підтвердили: відлік українського професійного театру в нашому місті починається не з нав’язаного радянською окупаційною владою 1939 року, а значно раніше. 12 лютого 1911 року «Український народний театр ім. І. Тобілевича» відкрив професійний театр прем’єрою вистави «Наталка Полтавка». Повернення цієї дати – це акт історичної справедливості та частина сучасного українського антиколоніального спротиву. ✨ Що таке шоукейс? Це концентрований показ найсильніших вистав за короткий час – простір зустрічі театру, глядачів і професійної спільноти. ???? Упродовж шести днів ми покажемо 14 вистав, що представляють українську та світову класику, сучасну драматургію, різні театральні мови й режисерські почерки. Від Котляревського, Лесі Українки, Марії Матіос та Ірен Роздобудько – до Шекспіра, Кафки та Чапека. ???? У програмі – постановки режисерів Франківського драмтеатру та запрошених українських і міжнародних митців. Цей ювілей – не лише про театр. Це про Україну, яка пам’ятає, знає й говорить своїм голосом. ???? Обирайте вистави та купуйте квитки, аби побачити більше, ніж театр ???? https://bit.ly/FrankivskDramaShowcase