Розклад щонедільних безкоштовних екскурсій IX-го сезону


Розклад щонедільних безкоштовних екскурсій IX-го сезону
З 9 травня починається ІХ сезон безкоштовних екскурсій Івано-Франківськом.

Цього року буде зразу декілька нестандартних екскурсій. Зокрема, театралізована екскурсія містом, автобусна екскурсія мікрорайонами, велоекскурсія муралами, екскурсія закуліссям театру та ще багато інших не менш цікавих.

Загалом буде проведено 23 екскурсії. Частина екскурсій буде за попередньою онлайн реєстрацією, посилання на яку буде оприлюднено за 6 днів до екскурсії (щопонеділка) на офіційних сторінках організаторів.

Слідкуйте за новинами щоб не пропусти реєстацію!

1.

Андрій Костишин

09.05

«Вулиця Чорновола»

2.

Богдан Семків

16.05

«Третє місто Галичини»

3.

Тетяна Воскобойнікова

23.05

«Романтичний Франківськ»

4.

Мирослава Нодь

30.05

оглядова екскурсія англійською мовою

5.

Наталія Гугіль

06.06

«Від сонячного Станіславова до теплого Франківська»

6.

Іван Бондарев

13.06

«Добра енергія Франківська»

7.

Петро Гаврилишин 

20.06

«Станиславів: життя міста між двома світовими війнами»

8.

Рената Налисник

27.06

«Promprylad.Renovation»

(обов’язкова реєстрація)

9.

Людмила Жирак

04.07

«Вечірні вогні Івано-Франківська»

(початок о 22.00)

10.

Роман Чорненький

11.07

автобусна екскурсія «Навколо Івано-Франківська»

(обов’язкова реєстрація)

11.

Валентина Мельник

18.07

«Станіславів з присмаком авантюр, 

курйозних пригод та пікантних трафунків»

12.

Тарас Маланюк

25.07

«Станіславів – столиця ЗУНР»

13.

Ярослав Коретчук

01.08

«ОУН та УПА в Станіславові»

14.

Анна Гаранжа

08.08

оглядова екскурсія польською мовою

15.

Ірина Дарвай

15.08

«Івано-Франківськ – місто для дітей»

(обов’язкова реєстрація)

16. Віталія Мелешко

22.08

театралізована екскурсія

(обов’язкова реєстрація)

17.

Євген Хімейчук

29.08

велоекскурсія муралами міста

(обов’язкова реєстрація)

18.

Кристина Тимошів

05.09

«Жіноче обличчя Станіславова»

19.

Марія Козакевич

12.09

«Відкриваючи двері - відкриваємо місто»

20.

Ольга Сливоцька

19.09

«Про що б розповіли пам'ятники Івано-Франківська?»

21.

Ірина Фіщук

26.09

«Гастромандрівка Франківськом»

(обов’язкова реєстрація)

22.

Юрій Дем'янів

03.10

«Станіславів у роки Другої світової війни»

23.

Леся Зьола

10.10

«Закулісся Франківського драмтеатру»

(обов’язкова реєстрація) 

 

Więcej wiadomości