Вчора відбулася чергова благодійна екскурсія "Станіславів між двома світовими війнами", яку провів Петро Гаврилишин.


Вчора відбулася чергова благодійна екскурсія "Станіславів між двома світовими війнами", яку провів Петро Гаврилишин.
Дякуємо гіду за чудову можливість дізнатися міжвоєнну історію Станіславова, які національності тут проживали та хто керував містом.
За цю екскурсію вдалось зібрати 2330 грн, які були повністю перераховані на підтримку наших незламних «Едельвейсів» 10 Гірсько- Штурмова Бригада
Також нагадуємо, що Екскурсії проводяться за добровільною оплатою. В кінці мандрівки кожен зможе залишити суму, яку вважає за потрібне; натомість наші екскурсоводи частину коштів (мінімум 50% від суми) переводять на допомогу ЗСУ чи благодійність.
????Не пропустіть наступну можливість долучитися до наших заходів!
Слідкуйте за нашими оновленнями та новинами. До зустрічі на майбутніх екскурсіях!

Więcej wiadomości

Червень у Франківському драмтеатрі – це місяць великих прем’єр, знакових вистав та міжнародного театрального діалогу.
2026-05-18
На вас чекають 21 постановка нашого театру та 17 вистав у рамках всеукраїнського театрального шоукейсу. Особлива подія місяця – VIADUK Frankivsk International Art Festival, що відбудеться 15–21 червня в Івано-Франківську. У межах фестивалю вперше відбудеться всеукраїнський театральний шоукейс – масштабна програма найважливіших українських вистав, що представлятимуть провідні театри країни, незалежні формації та нові мистецькі голоси. Квитки на вистави VIADUK онлайн ???? https://kontramarka.ua/.../international-art-festival-viaduk та в касі театру Окрім театральної програми, фестиваль об’єднає літературні події, дискусії, музичні перформанси та зустрічі з митцями з України та світу. ❤️‍???? Червень у Франківському драмтеатрі – це театр, який говорить про сучасність, пам’ять, свободу та сильне майбутнє.